Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Metalowe szafy schowkowe Kart-Map mają szerokie zastosowanie w pomieszczeniach socjalnych zakładów pracy, szkołach, internatach, basenach, siłowniach i wielu innych miejscach użyteczności publicznej oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne są szafy ze schowkami do przechowywania rzeczy.

Szafy skrytkowe estetyczne i funkcjonalne

Oferujemy szafki skrytkowe o zróżnicowanej liczbie schowków. Prezentowane meble metalowe socjalne dostępne są też w wielu kolorach z palety RAL. Dzięki czemu możemy przestrzeń zaaranżować nie tylko praktycznie, ale i estetycznie.
Wszystkie szafy są trwałe, wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej. Skrytki są zamykane, co zapewni użytkownikom niezbędne minimum prywatności i bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy.

Trzeba jeszcze zaznaczyć, że oferujemy specjalną linię szaf skrytkowych do placówek edukacyjnych – szafki szkolne. Są one dostępne w rożnych wysokościach, co pozwala odpowiednio dobrać je do charakteru placówki (wzrostu uczniów).

Poza meblami Kart-Map oferujemy szafki schowkowe marki Metalkas. Rozszeżona oferta na meble metalowe pozwala nam znaleźć dobre rozwiązanie dla prawie każdego klienta. W ofercie posiadamy również szafy na dokumenty, szafy kartotekowe oraz wszelkie inne metalowe meble do biura czy instytucji. Oferujemy również personalizację mebli, co pozwala na dostosowanie ich do każdego wnętrza.